خیر؛ کلیه افراد با هر سنی می توانند در این دوره شرکت نمایند ولی به نوجوانان و جوانان تا سی و پنج سال توصیه

می شود حتما این مهارت ها را یاد بگیرند.

خیر، کلیه پیش نیازها برای یادگیری مهارت های مختلف در پکیج طلایی یادگیری پیش بینی گردیده است.

بله، شما پیش از ثبت نام در هر یک از مهارت ها می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید و کارشناسان بر اساس علاقه و اهداف شما مهارت های مناسب را به شما پیشنهاد می کنند و شما با اطمینان بیشتر می توانید زمینه کسب درآمد و مهارت مورد نیازتان را انتخاب کنید

بله، مهارت آموزان بنا به مهارتی که انتخاب می کنند شامل استفاده از مشاورای مالی، حقوقی، مدیریتی و بازاریابی می شوند.

بله هر فرد دارای مشاور کسب و کار اختصاصی می باشد که مشاور ( منتور) با بررسی شرایط روانشناسی و اقتصادی و اهداف فرد بهترین راه درامد زایی در ان حرفه را به مهارت آموز پیشنهاد می کند و تا شروع درآمدزایی همراه او خواهد بود.

بله، برخی مهارت ها تکمیل کننده همدیگر هستند به کمک مشاور در کسب و کار خود مهارت موردنظر را انتخاب

کنید.

بله، مجموعه پروفسفر طرف قرارداد کاریابی الکترونیکی دارکوب می باشد و دانش آموختگان خود را به بازار کار معرفی می کند

بله، اصول دوره های مهارتی ما بر اساس کسب درآمد است اما در صورت نیاز شما به گواهی، بسته به نوع مهارت ثبت نامی شما مجموعه پروفسفر به شما گواهی وزارت علوم و یا فنی حرفه ای معتبر و قابل ترجمه ارائه می کند.

برنامه طرح چگونه کسب درآمد کنم دانش پژوهان بر این اساس است که مهارت آموز بتواند در کوتاه ترین زمان مهارت را آموزش ببیند و کسب درآمد را شروع کند و به همین دلیل با قرار دادن مشاوران و کارشناسان تخصصی کسب وکار سعی در تسریع روند درآمد زایی دانش آموختگان و همراهی آنها تا درآمد زایی شده است.

بله، مجموعه پروفسفر می تواند به شما مشاوران و متخصصانی را برای مشاوره و حل مشکلاتتان پیشنهاد دهد تا با راهنمایی آنها بتوانید مشکلات موجو در کسب و کارتان را به صورت تخصصی برطرف کنید .

بله، مجموعه پروفسفر برای امور ثبت شرکت و دریافت مجوزات، دریافت اینماد، درگاه بانکی و… را توسط مشاوران حقوقی و کسب و کاری خود مهارت آموزان را راهنمایی و بعضی از موارد را برای او انجام دهد.

بله، مجموعه پروفسفر به عنوان شتاب دهنده از طرح های تجاری که در کارگروه کسب و کار موسسه تصویب شوند حمایت مالی کرده و حتی شراکت می نماید.

بله، طی 15 روز فرصت دارید مهارت درخواستی را تغییر دهید

بله، از مشاورای گروه کسب و کار مجموعه پروفسفر در طول دوره یادگیری و بعد از آن می توانید استفاده کنید